Voorlopige deelnemerslijst 41e vierkamptoernooi van S.C. De Uil

  Voorlopige deelnemerslijst gesorteerd op rating (bijgewerkt tot 6 juni 19:00)

Naam Club Rating Beker 2012
Manoch, Maurice Charl/Europoort 2086  
Stolwijk, Colin Heerhugowaard 2076  
Moes, Waldemar Baarn/Isolani 2065  
Havenaar, Jan De Uil 2004  
Reijneveld, Ad De Uil 2004 beker
Randen, Fred van oa. De Uil 1995 beker
Bey, Jerry jr. Oegstgeest/De Uil 1987  
Hensbergen, Willem oa. Aalsmeer/AAS 1956  
Bakker, Joop LSG/Oegstgeest 1948  
Flohr, Ron oa. Amersfoort 1926  
Stins, Johan L.S.G. 1914 beker
Peut, Aart v.d. L.S.G. 1893  
Gerritse. Youri Paul Keres 1884  
Vreeburg, Jan De Uil 1863
Oudejans, Martin ZSC/Saende 1841
Eng, Henk v.d. Castricum 1827
Zegstroo, Martin De Uil 1823
Pavoordt, Frank v.d. oa. Het Probleem 1819
Leur, Berry van Utile Dulci 1804  
Bouwmeestrer, Dennis Utile Dulci 1802  
Geene, Joris oa. Rijswijk/Promotie 1795 beker
Ehrhardt, Matthias oa. Messemaker 1794
Roosa, Dick De Uil 1784
Borst, Jan Utile Dulci 1781  
Frijling, Jeroen Alphen 1774  
Aardweg, Rob van de De Zwarte Pion 1769  
Koning, Nico Volendam 1761  
Brokaar, Joey jr. Spijkenisse 1749  
Copier, Richard De Uil/HWP 1746  
Bergh, Jan v.d. De Uil 1736  
Bartels, Richie Alphense SC 1726  
Hoff, Pim ZSC/Saende 1714 beker
Tuna, Özden oa. Santpoort 1701  
Beer, Norbert de geen 1700  
Rodewijk, Rob Utile Dulci 1698  
Thierry, Rein oa. Zoetermeer 1698  
Wageningen, Gerard-Jan van geen 1698  
Bekedam, Tyro oa. Chesscool 1687  
Bock, Gijsbert de Santpoort 1667  
Been, Klaas oa. BSG 1656  
Asmussen, Rene onbekend 1650 (geschat)  
Habig, Bryan Utile Dulci 1648  
Kuijs, Gerard Castricum 1641  
Eveleens, Ed Promotie 1638  
Ioan, Razvan RSC Belgisch Park 1633  
Hoogenboom, Jan Utile Dulci 1623  
Verheijen, Jan oa. L.S.G. 1622 beker
Gilein, Guus Dan. Nooteboom 1608  
Ploeg, Mark v.d. De Uil 1605  
Elisen, Peter Isolani 1601  
Verschoor, Marcel Sassenheim/Oegstgeest 1600  
Kempen, Ton van Chess Soc/HWP 1596  
Meulen, Peter v.d. Wijker Toren 1594  
Hordijk, Frank oa. Dan. Nooteboom 1585  
Brokaar, Jaap Ashtapada 1584  
Essen, Luuk van Volendam 1570  
Bey, Jerry sr. geen 1550 (geschat)  
Verburg, Cees Aalsmeer 1546  
Dekker, Ger HWP 1537  
Pot, Hans Aalsmeer 1519 beker
Bergshoeff, Bert Spaarne 1508 beker
Elliot, Frans geen 1500 (geschat)  
Kreukniet, Kees geen 1500 (geschat)  
Kroonstadt, Mark Hoofddorp 1500 (geschat)  
Dessens, John Ashtapada 1477
Geene, Patrick Rijswijk 1477  
Kaptein, Peter De Uil 1474  
Moussane, Mohammed Messemaker 1470  
Draaisma, Gerard De Uil 1466  
Meij, Jim De Vennep 1458 beker
Plomp, Jan De Uil 1454 beker
Venhorst, Robin Sassenheim 1452  
Linden, Ron v.d. De Uil 1449  
Limmen, Jaap Vredeburg 1444  
Honkoop, Martin geen 1440  
Rooijen, Kick van De Uil 1431  
Vledder, Aad De Uil 1419  
Schiermeier-Palm, Gerda Spaarne 1402  
Honkoop, Gilian Assendelft 1400 (geschat)  
Bent, Fred van der Dan. Nooteboom 1397  
Beusen, Frank Alphense SC 1378  
Melchers, Bert-Jan Purmerend 1358  
Post, John Spaarne/Kenn. Comb. 1341  
Spaan, Willem Volewijkers 1337  
Lonnee, Herald Purmerend 1323  
Haven, Menno v.d. W.S.V. 1317  
Lavrijsen, Barend geen 1221  
Lek, Marcle Utile Dulci 1207  
Mulder, Egbert Kijk Uit 1179  
Kouwenhoven, Derk Chesscool 1070